Edmundas Gasiliūnas

Edmundas Gasiliūnas

Sekmadienis, 04 vasario 2018 16:52

„Ladoga trophy 2017“ šturmas

Vienas įsimintiniausių 2017 metų įvykių - „Ladoga trophy 2017“. Šių bene sunkiausių varžybų šturmas buvo tikrai sėkmingas - 2 vieta Euro klasėje. Tokį gerą pasiekimą lėmė geras pasiruošimas ir didelis ryžtas. Beje 1 vieta išsprūdo dėl 10 minučių pavėlavimo į kontrolinį punktą ir gauta bauda nubloškė į antrąją poziciją. Nors varžybų atidarymo dieną organizatoriai komandą pristatė kaip naujokus palinkėdami sėkmės, komanda parodė tvirtą charakterį ir įsispraudė tarp komandų iš Maskvos ir Sankt Peterburgo.  Kaip komanda išvyko, varžėsi ir grižo pažiūrėkite filmą ir nuotraukų galeriją.

 

Trečiadienis, 10 vasario 2016 21:52

15 metų jubiliejinis renginys

2015-05-09 klubas „4x4 Pasvalys“ atšventė 15 metų jubiliejų. Akimirkos iš jubiliejinio pasivažinėjimo

Trečiadienis, 10 vasario 2016 20:55

Auksinis ruduo 2015

Ankstyvą  saulėtą  rudes rytą  dvylika klubo ekipažų išsiruošė kelionėn po Rokiškio, Zarasų, Salako apylinkes. Važinėdami grožėjomės tikro Auksinio rudens spalvų  gausa, vaizdingu ežerų krašto gamtovaizdžiu. Vakare apsistojome  nuostabioje sodyboje ant ežero kranto, kur laukė karšta  pirtis, šaltas, skaidrus kaip krištolas ežero vanduo ir didelis vaišių stalas. Ryte kelionę tęsėme jau namų link, nes dar laukė 200km  vaizdingų šio krašto kelių.

Renginio nuotraukas galima pasižiūrėti čia.

Trečiadienis, 10 vasario 2016 20:33

Šakiai 2015

Rugsėjo 26 dieną  10 klubo ekipažų dalyvavo draugiškame visureigių renginyje „Šakiai 2015“  kurį suorganizavo mūsų bendraminčiai  Auto sporto klubo „4x4 Šakiai“ klubo nariai. Šventiškai nusiteikę išsirikiavome Šakių miesto centre, išklausėme instruktažą apie turistinės –orientacinės trasos  ypatumus. Puikiai pasivažinėję po nuostabias apylinkes, įveikę visas užduotis, vakare dalyvių laukė nuostabi vakarienė, gausybė prisiminimo dovanų ir Šakių miesto seniūno įsteigta taurė, kuri  iškeliavo į Pasvalį . Didelis ačiū Šakiečiams už  šiltą ir nuoširdų bendradarbiavimą.

. Renginio nuotraukas galima pasižiūrėti čia.

Antradienis, 21 balandžio 2015 14:16

2 procentų parama

Kviečiame paremti 4x4 Pasvalys klubą. Jūs galite skirti 1,2 % savo pajamų mokesčio klubui.

Paramos gavėjo kodas Kodas - 300501822.

 

Instrukcija kaip užpildyti internetu aprašyta priede

 

Daugiau informacijos Valstybinės mokesčių inspekcijos puslapyje

 

P.S. Klubas mieliau priimtų akiai mielesnius 4x4 tai yra 16% ...

 

Antradienis, 04 lapkričio 2014 21:50

AUKSINIS RUDUO 2014

Jau tapusi grąži tradicija  rudenį  sutikti su didesnio ar mažesnio masto renginiu ar ekspedicija. Šiais metais buvo nutarta organizuoti renginį namuose ir pasikviesti svečių.
Spalio 25 d. sulaukėme draugų iš Šakių, Biržų ir Panevežio. Prisijungus mūsų klubiečiams susidarė 28-ių ekipažų kolona. Kelio legendos bei žemėlapių pagalba renginio dalyviai turėjo pravažiuoti 150 km jiems paruoštos trasos ir surinkti kontrolinius taškus. Dėja, šį kartą užduotį palengvino tris paras paspaudęs šaltukas. Miško aikštelėje visiems dalyviams  buvo paruoštas specialus  rungčių ruožas, kuriame savo sugebėjimus turėjo parodyti ir vairuotojas ir navigatorius.   Rungčių ruože padangų dydis bei gervės galingumas rezultatui neturėjo jokios įtakos. O ekstremaliam taškų rinkimui jau reikėjo specialaus visureigio paruošimo:  purvui skirtų padangų, gervės, oro paėmimo vamzdžio ...
Visų grįžusių vakare, svečių namuose "Šilas" laukė vaišių stalas. Numalšinus alkį ir atsigaivinus tautinio paveldo gėrimais buvo paskelbti tie, kuriems geriausiai sekėsi įveikti "Auksinis ruduo 2014" trasą. Visiems likusiems įteikti dalyvio sertifikatai, rėmėjams padėkos. Šakiečiai, kaip visada, apdovanojo nuostabiomis dovanomis. AČIŪ jiems ir visiems dalyvavusiems bei parėmusiems.
 
Pažiūrėkite filmą bei nuotraukas.
Sekmadienis, 01 birželio 2014 13:49

Jurbarkas-Smalininkai-Nemuno slėniai

Jau tradicija tapusi dviejų dienų pavasarinė išvyka šį kartą buvo Jurbarkas-Smalininkai-Nemuno slėniai. Devynių ekipažų kolona 2014m. gegužės 3-4 dienomis lankėsi gražiausiuose Nemuno krašto vietose. Buvo aplankyta senausia Smalininkų vandens matavimo stotis, Rambyno kalnas, apžvalgos bokštas, aukščiausios antžemyninės smėlio kopos, Vytauto Didžiojo laikų valstybinės sienos ribos bei daugelis kitų įžymių lankytinų vietų. Nakvynės vieta - Nemuno pakrantė. Naktį netikėtai sulaukėme -2 laipsnių šalčio, bet klubo prezidento Vytauto  rytinė kopūstienė visus sušildė ir padėjo sustiprinti jėgas prieš kelionę namų link. Kelias namo taip pat jau tapęs tradicija - tiesiausias, bet nebūtinai greičiausias.  Vaizdai nuotraukų galerijoje.

Sekmadienis, 01 birželio 2014 13:21

4×4 ŠAKIAI-PAVASARIS 2014

Auto sporto klubo „4×4 ŠAKIAI“ kvietimu 2014m. Kovo 29-30 dienomis, buvome pakviesti sudalyvauti renginyje "4×4 ŠAKIAI-PAVASARIS 2014". Renginio šeimininkai puikiai pasiruošė ir nustebino visus dalyvus  paruoštomis trasomis,  reikalaujančiomis 4×4 ratų formules. Maršruto taškai buvo sužymėti puikiai atspindinčiose Šakių krašto apylinių grožį. Po tokių varžybų vakarą praleidome šaunioje "Dobilas" kaimo turizmo sodyboje, kvepiančioje svetingumu ir skaniomis vaišėmis. 
Šakiečiams nuoširdus AČIŪ už puikią 4×4 šventę ir atminimo dovanas. Renginio nuotraukas galima pasižiūrėti čia.

Pirmadienis, 21 spalio 2013 21:06

Ekspedicija „Karpatai 2013“

2013 metų rugpjūčio 2 – 12 dienomis Visureigių klubo“4X4 PASVALYS“ šeši ekipažai pajudėjo link Karpatų kalnų Ukrainoje. Jau tradicija tapo vasaros atostogų metu išvykti į tolimesnę kelionę. Kalnai -tai kaip liga. Pabuvojus vieną kartą, norisi sugrįžti dar ir dar. Nesvarbu kelintą kartą važiuotum, kalnai pasitinka vis naujais iššūkiais. Šį kartą teko „susigrumti“ su karščiu bei dulkių debesimis (kalnuose nelijo visą mėnesį ). Įspūdžių bei adrenalino turėtų užtekti ilgam. 

O kaip jiems sekėsi, galima pamatyti iš nuotraukų sukurptuose filmuokuose TV kanale

„4x4 Pasvalys“ klubo nariai, smalsumo vedami, 2013 metų balandžio 25-27 dienomis susiruošė į turistinę – pažintinę ekspediciją „PASVALYS – DIEVENIŠKĖS  2013“.

Jau tradicija tapo rengti ekspedicijas į pačius atokiausius Lietuvos kampelius.  Norviliškių  pilis stovi Dieveniškių apylinkėse (taip vadinamame Lietuvos „apendicite“).

Kelionę pradėję  penktadienį, miško – lauko keliukais pasiekėme Anykščių apylinkes,  Pienionių dvarą, garsųjį Kavarsko miestelio šaltinį ir suradę  gražią  pirtelę ant Virintos upės kranto apsistojome nakvynei. Vakare į klubo gretas „prirašėme“ naujus narius Vilmą ir  Rimvydą.

Šeštadienio rytas prasidėjo gana anksti. Piliakalnių papėdėmis reikėjo pasiekti susitikimo vietą. Sutartoje vietoje laukė kiti klubo nariai bei draugai iš Vilniaus. Jau 16-kos visureigių kolona,  vedama vilniečio Ugniaus, pajudėjo vaizdingomis ežerų krašto vietovėmis. Pravažiuodami savito stiliaus miestelius bei kaimus pasiekėme Medininkų pilį.  Gido  pagalba sužinojome šios pilies istoriją. Važiuodami ties pasienio zona su Baltarusija,  buvome akylai stebimi pasieniečių. Norviliškių pilies papėdėje (tai buvo galutinis ekspedicijos tikslas) sustojome bendrai nuotraukai. Poilsiui ir nakvynei  pasirinkome kaimo turizmo sodybą. Pirtis, kubilas, šašlykai – visa tai atgaivino po tokios įspūdžių kupinos dienos. Klubo prezidentas visiems ekspedicijos dalyviams įteikė dalyvio sertifikatus, o prisidėjusiems prie šios kelionės organizavimo  – padėkos raštus.

Sekmadienis buvo skirtas tiesiausio ir trumpiausio kelio namo paieškom. Su Ugniaus pagalba suradome tą vienintelį linksmiausią „off-road‘eriui“  KELIĄ. Ekspedicijos  foto.

Klubą remia

Renginiai

Mus aplankė

222753
Šiandien9
Vakar47
Šį mėnesį1148