Antradienis, 04 lapkričio 2014 21:50

AUKSINIS RUDUO 2014

Jau tapusi grąži tradicija  rudenį  sutikti su didesnio ar mažesnio masto renginiu ar ekspedicija. Šiais metais buvo nutarta organizuoti renginį namuose ir pasikviesti svečių.
Spalio 25 d. sulaukėme draugų iš Šakių, Biržų ir Panevežio. Prisijungus mūsų klubiečiams susidarė 28-ių ekipažų kolona. Kelio legendos bei žemėlapių pagalba renginio dalyviai turėjo pravažiuoti 150 km jiems paruoštos trasos ir surinkti kontrolinius taškus. Dėja, šį kartą užduotį palengvino tris paras paspaudęs šaltukas. Miško aikštelėje visiems dalyviams  buvo paruoštas specialus  rungčių ruožas, kuriame savo sugebėjimus turėjo parodyti ir vairuotojas ir navigatorius.   Rungčių ruože padangų dydis bei gervės galingumas rezultatui neturėjo jokios įtakos. O ekstremaliam taškų rinkimui jau reikėjo specialaus visureigio paruošimo:  purvui skirtų padangų, gervės, oro paėmimo vamzdžio ...
Visų grįžusių vakare, svečių namuose "Šilas" laukė vaišių stalas. Numalšinus alkį ir atsigaivinus tautinio paveldo gėrimais buvo paskelbti tie, kuriems geriausiai sekėsi įveikti "Auksinis ruduo 2014" trasą. Visiems likusiems įteikti dalyvio sertifikatai, rėmėjams padėkos. Šakiečiai, kaip visada, apdovanojo nuostabiomis dovanomis. AČIŪ jiems ir visiems dalyvavusiems bei parėmusiems.
 
Pažiūrėkite filmą bei nuotraukas.
Skaityti 2893 kartai Atnaujinta Trečiadienis, 05 lapkričio 2014 09:09
Daugiau šioje kategorijoje: « Jurbarkas-Smalininkai-Nemuno slėniai

Klubą remia

Renginiai

Mus aplankė

216938
Šiandien43
Vakar99
Šį mėnesį835