Sekmadienis, 04 vasario 2018 16:52

„Ladoga trophy 2017“ šturmas

Vienas įsimintiniausių 2017 metų įvykių - „Ladoga trophy 2017“. Šių bene sunkiausių varžybų šturmas buvo tikrai sėkmingas - 2 vieta Euro klasėje. Tokį gerą pasiekimą lėmė geras pasiruošimas ir didelis ryžtas. Beje 1 vieta išsprūdo dėl 10 minučių pavėlavimo į kontrolinį punktą ir gauta bauda nubloškė į antrąją poziciją. Nors varžybų atidarymo dieną organizatoriai komandą pristatė kaip naujokus palinkėdami sėkmės, komanda parodė tvirtą charakterį ir įsispraudė tarp komandų iš Maskvos ir Sankt Peterburgo.  Kaip komanda išvyko, varžėsi ir grižo pažiūrėkite filmą ir nuotraukų galeriją.

 

Trečiadienis, 10 vasario 2016 21:52

15 metų jubiliejinis renginys

2015-05-09 klubas „4x4 Pasvalys“ atšventė 15 metų jubiliejų. Akimirkos iš jubiliejinio pasivažinėjimo

Trečiadienis, 10 vasario 2016 20:55

Auksinis ruduo 2015

Ankstyvą  saulėtą  rudes rytą  dvylika klubo ekipažų išsiruošė kelionėn po Rokiškio, Zarasų, Salako apylinkes. Važinėdami grožėjomės tikro Auksinio rudens spalvų  gausa, vaizdingu ežerų krašto gamtovaizdžiu. Vakare apsistojome  nuostabioje sodyboje ant ežero kranto, kur laukė karšta  pirtis, šaltas, skaidrus kaip krištolas ežero vanduo ir didelis vaišių stalas. Ryte kelionę tęsėme jau namų link, nes dar laukė 200km  vaizdingų šio krašto kelių.

Renginio nuotraukas galima pasižiūrėti čia.

Trečiadienis, 10 vasario 2016 20:33

Šakiai 2015

Rugsėjo 26 dieną  10 klubo ekipažų dalyvavo draugiškame visureigių renginyje „Šakiai 2015“  kurį suorganizavo mūsų bendraminčiai  Auto sporto klubo „4x4 Šakiai“ klubo nariai. Šventiškai nusiteikę išsirikiavome Šakių miesto centre, išklausėme instruktažą apie turistinės –orientacinės trasos  ypatumus. Puikiai pasivažinėję po nuostabias apylinkes, įveikę visas užduotis, vakare dalyvių laukė nuostabi vakarienė, gausybė prisiminimo dovanų ir Šakių miesto seniūno įsteigta taurė, kuri  iškeliavo į Pasvalį . Didelis ačiū Šakiečiams už  šiltą ir nuoširdų bendradarbiavimą.

. Renginio nuotraukas galima pasižiūrėti čia.

Antradienis, 04 lapkričio 2014 21:50

AUKSINIS RUDUO 2014

Jau tapusi grąži tradicija  rudenį  sutikti su didesnio ar mažesnio masto renginiu ar ekspedicija. Šiais metais buvo nutarta organizuoti renginį namuose ir pasikviesti svečių.
Spalio 25 d. sulaukėme draugų iš Šakių, Biržų ir Panevežio. Prisijungus mūsų klubiečiams susidarė 28-ių ekipažų kolona. Kelio legendos bei žemėlapių pagalba renginio dalyviai turėjo pravažiuoti 150 km jiems paruoštos trasos ir surinkti kontrolinius taškus. Dėja, šį kartą užduotį palengvino tris paras paspaudęs šaltukas. Miško aikštelėje visiems dalyviams  buvo paruoštas specialus  rungčių ruožas, kuriame savo sugebėjimus turėjo parodyti ir vairuotojas ir navigatorius.   Rungčių ruože padangų dydis bei gervės galingumas rezultatui neturėjo jokios įtakos. O ekstremaliam taškų rinkimui jau reikėjo specialaus visureigio paruošimo:  purvui skirtų padangų, gervės, oro paėmimo vamzdžio ...
Visų grįžusių vakare, svečių namuose "Šilas" laukė vaišių stalas. Numalšinus alkį ir atsigaivinus tautinio paveldo gėrimais buvo paskelbti tie, kuriems geriausiai sekėsi įveikti "Auksinis ruduo 2014" trasą. Visiems likusiems įteikti dalyvio sertifikatai, rėmėjams padėkos. Šakiečiai, kaip visada, apdovanojo nuostabiomis dovanomis. AČIŪ jiems ir visiems dalyvavusiems bei parėmusiems.
 
Pažiūrėkite filmą bei nuotraukas.
Sekmadienis, 01 birželio 2014 13:49

Jurbarkas-Smalininkai-Nemuno slėniai

Jau tradicija tapusi dviejų dienų pavasarinė išvyka šį kartą buvo Jurbarkas-Smalininkai-Nemuno slėniai. Devynių ekipažų kolona 2014m. gegužės 3-4 dienomis lankėsi gražiausiuose Nemuno krašto vietose. Buvo aplankyta senausia Smalininkų vandens matavimo stotis, Rambyno kalnas, apžvalgos bokštas, aukščiausios antžemyninės smėlio kopos, Vytauto Didžiojo laikų valstybinės sienos ribos bei daugelis kitų įžymių lankytinų vietų. Nakvynės vieta - Nemuno pakrantė. Naktį netikėtai sulaukėme -2 laipsnių šalčio, bet klubo prezidento Vytauto  rytinė kopūstienė visus sušildė ir padėjo sustiprinti jėgas prieš kelionę namų link. Kelias namo taip pat jau tapęs tradicija - tiesiausias, bet nebūtinai greičiausias.  Vaizdai nuotraukų galerijoje.

Sekmadienis, 01 birželio 2014 13:21

4×4 ŠAKIAI-PAVASARIS 2014

Auto sporto klubo „4×4 ŠAKIAI“ kvietimu 2014m. Kovo 29-30 dienomis, buvome pakviesti sudalyvauti renginyje "4×4 ŠAKIAI-PAVASARIS 2014". Renginio šeimininkai puikiai pasiruošė ir nustebino visus dalyvus  paruoštomis trasomis,  reikalaujančiomis 4×4 ratų formules. Maršruto taškai buvo sužymėti puikiai atspindinčiose Šakių krašto apylinių grožį. Po tokių varžybų vakarą praleidome šaunioje "Dobilas" kaimo turizmo sodyboje, kvepiančioje svetingumu ir skaniomis vaišėmis. 
Šakiečiams nuoširdus AČIŪ už puikią 4×4 šventę ir atminimo dovanas. Renginio nuotraukas galima pasižiūrėti čia.

Klubą remia

Renginiai

Mus aplankė

222753
Šiandien9
Vakar47
Šį mėnesį1148